Youtube Video İzlenme Sayısını Arttırmanın ‘İlk defa duyacağınız’ Denenmiş Yöntemi

Youtube video izlenme sayısının arttırılmasıyla ilgili farklı öneriler anlatan yazılar okumuş , bu konuda küçük bilgiler aktaran videolar izlemişsinizdir.Önerilen yöntemlerin hemen hepsinin işe yaramadığını deneyerek görmüşsünüzdür.

Video İzleme sayısını arttırmanın denenmiş yöntemi

Youtube video izlenme sayısını ve takipçi sayınızı arttıracağınız yepyeni bir yöntem önereceğim. Bu yöntemi ilk defa buradan öğreneceksiniz. Hazırsanız yöntemi anlatmaya başlıyorum .

Youtube kanalınızda bulunan bütün videolarınızı , youtube embed koduyla farklı bir siteye ekleyerek ,Youtube aramalarda görünmeyen videolarınızın bu sitelerde daha fazla gösterim almasını sağlayabilirsiniz.Bu yöntemin ‘neresi yeni ‘ diyenleri duyuyor gibiyim . Benim önereceğim siteleri bazılarınız biliyor olabilir .Fakat birçoğunuz yeni keşfedeceksiniz .

Youtube izlenme sayısı nasıl arttırılır ?

Bir zamanlar Youtube alternatifi olarak gösterilen ,2005 yılında Beyazıt Öztürk’ün projesi olarak reklamları yapılan ama sonrası getirilemeyen Pikniktube projesi yeniden start almış .

Youtube izlenme arttırma hilesi 2019

Proje reklamı yapılmadan ilerliyor. Raslantı eseri girdiğim sitede hemen üyelik oluşturarak siteyi keşfederken siteye kendi Youtube videolarımı ekleyebileceğimi öğrendim .

Youtube izlenme süresi arttırma

PİKNİKTUBE ‘da kanalımı oluşturarak eklediğim Youtube videolarımın izlenme sayıları inanılmaz bir şekilde arttı.

Birkaç arkadaşımla paylaştığımda onlarda Pikniktube kanallarını oluşturduktan sonra aynı sonuca ulaştıklarını belirttiler:

-Youtube videolarımın izlenme sayısı tahminimden bile fazla sayıda arttı.

Youtube izlenme sayısı artmıyor diye hayıflanan bütün Youtuber arkadaşlar .Siz de kanalınız oluşturmak ve videolarınızı eklemek için acele edin . Pikniktube ilerleyen zamanlarda video eklemeyi kaldırıp ,yükleme moduna girdiğinde geç kalmış olmayın .

 Benden bu kadar gerisi sizin bileceğiniz . Yöntemi deneyip te başarılı olan Piknikerlar yorumlarda belirtsin .Bu arada 2 farklı Pikniktube olduğunu belirteyim . Yani 2 farklı siteye de kanalınızı kurarak videolarınızı daha çok izlettirebilirsiniz.

Pikniktube 1

Pikniktube 2

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ [ BU PİKAP ŞU PİKAP O PİKAP ]

YTÜ Kampüsüne Akıllı Millet Bahçesi