Slenderman’ın Gerçek Olduğunu Biliyor musunuz?

Modern dünyanın en korkutucu yaratığının gerçek hikayesini biliyor musunuz?

İlk olarak bizim ‘Slenderman’ olarak  bildiğimiz korkutucu yaratığın aslında gerçek adı Simon’dur. Simon ,oldukça garip bir çocukluk geçirmiş. Orman da oynamaktan büyük zevk alan Simon , özellikle geceleri ormanda gezinmekten çok zevk alırmış. Fakat bir gün Simon henüz 10 yaşındayken, Simon’un ailesilye birlikte yaşadığı ev yanmış ve evden sadece Simon sağ olarak kurtulabilmiştir.
Yanan evin içerisinden kaçan Simon ormanın derinliklerine doğru koşmuş ve küçük eski bir ev bulmuştur. Bu eski ve karanlık ev Slendirina’nın ananesi Grani’nin evidir. Granie Simon’u gördüğü an onu evine almış ve onunla ilgilenmeye başlamıştır. Grani ise dul bir kadındır ve kızı Angelen ile yaşamaktadır. Bu küçük aileye bir de Simon dahil olmuştur.
Birlikte büyüyen Simon ve Angelen’in 17 yaşlarına bastıklarında birbirlerine aşık olmuşlar ve ormanda yürüyüşler yapmaya başlamışlardır. Fakat bir gün Simon Angelen’ı ormanda kaybetmiş ve Simon Angelen’ı bulduğunda genç kız karanlık bir orman yolunda yerde yatmaktadır. Angelen’ı baygın halde gören Simon onu hemen eve götürür. Kızını o halde gören Granie ise hemen kızının bacağını sarmış ve Angelen’ın uyanmasını beklemiştir.

Angelen uyandığında, ormanda kıp kırmızı gözleri ve sivri dişleri olan bir köpek tarafından ısırıldığını söyler. Aynı zaman da Angelen’ın ısırıkla birlikte hem kendisinin hemde gelecekte doğacak olan kızının lanetlendiğini söylemiştir. Bunun üzerine olaydan bir yıl sonra Simon ve Angelen başka bir eve taşın ve yeni evlerinde Slendirina adında güzel bir kız çocuğuna sahip olmuşlardır. 14 yaşına kadar bu çocukta her hangi bir gariplik olmamış fakat Slendirina 14 yaşına başına bastığında büyük lanet ortaya çıkmaya başlamıştır.
Yine bir gün ormanda oynayan Slendirina ve babası gök yüzünde Angelan’ın yüzünü görmüşler ve büyük korkuya kapılmışlardır. Slendirina hemen annesinin yanına konuşmuş, Simon ise orman da tek başına kalmıştır. Daha sonra eve giden Simon evde kızını ve eşini ölü olarak bulmuştur. Yaşanan bu olay üzerine Simon sinir krizine girer. Eşinin ve kızının daha fazla katlanamayan Simon, hemen mutfağa giderek çekmeceden aldığı bıçakla kendisini öldürmüştür.
Ancak işin en ilginç yanıysa eşi ve kızı ona şaka yapmıştılar. Simon’u mutfakta kanlar içinde görünce hemen yardım istemek için ormana çıkarlar ama ormanda kendilerinden başka birisi olmadığı için eve dönen anne ve kız mutfakta kanlar içerisinde yatan Simon’u yatak odasında yatağının üstünde bulmuşlardır. Simon’un ruhu ise bedeninden ayrılmış kızının ve eşinin de ruhunu alarak ruhlarını eve hapsetmiştir.

Bu sırada dışı olaydan sonraysa Simon’un yüzü yok olmuştur. Teni beyazlamış, kolları uzamış ve arkasından da kolları çıkmıştır. Bu büyük dönüşümünden sonraysa Simon, günümüzün en aparanormal” yaratığı “Slenderman” haline gelmiştir. Geceleri ormana çıkıp oyun oynayan çocukları yakalayan “Slenderman” günümüz dünyasının en gerçekçi yaratığıdır. Geçmişten günümüze “Slenderman” hakkın da çeşitli iddalar ortaya atılmış, onun aslında yaşadığına dair çeşitli efsaneler anlatılmış fakat kimse “Slenderman”ın çocuklu ve dönüşümü hakkında hiç bir şey söylememiştir.

Pablo Escobar Hakkında Bilinmeyenler

Hayvanların Büyüttüğü Bebekler